KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16197351
nr 1619 7351
Olle Qviström
(1934-2023), Sverige
Oljemålning, Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, 61x50 cm
Olle Qviström, svensk bildkonstnär född 1934, död 2023.
Utrop:
500 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:30:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Qviström
Läs mer om Olle Qviström